• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Koncert muzyczny - 27 wrzesień 2017

 Tegoroczny cykl spotkań rozpoczął się od przedstawienia dzieciom ogromnego instrumentu należącego do grupy instrumentów smyczkowych. Kontrabas, bo o nim mowa wprawił w zdziwienie swoim dźwiękiem wszystkich przedszkolaków, ogromnym zainteresowaniem cieszył się też krasnoludek, który przybył razem z muzykami i zabawiał nas pięknym tańcem w którym szczególnie chętnie brały udział maluszki. Wszystkie dzieci chętnie śpiewały  i inscenizowały piosenkę przewodnią dzisiejszego spotkania "My jesteśmy Krasnoludki" i wybrane grały na kasztanach do jednego z utworów. Już niecierpliwie czekamy na kolejny koncert, który już w przyszłym miesiącu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania w galerii przedszkolnej.