• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Bal Wszystkich Świętych w przedszkolu - 2017

W związku z przypadającą 1 listopada Uroczystością Wszystkich Świętych kilka dni później obchodziliśmy w naszym przedszkolu BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Zabawie towarzyszyły wesołe tańce oraz konkursy inspirowane życiem niektórych Świętych. Na każdego czekała sympatyczna, mała niespodzianka ;-) Wiele dzieci przyszło na bal przebranych za ulubionego Świętego lub Anioła, za co zostały nagrodzone. Dziękujemy rodzicom, którzy pomogli swoim pociechom przygotować odpowiedni strój.

Zapraszamy do galerii zdjęć :)