• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Odwiedziny pomocnicy Św. Mikołaja w grupie I

W piątek, ostatniego dnia przed świętami do naszych maluszków zawitała Pomocnica Świętego Mikołaja i przyniosła dla dzieci podarki od świętego za bardzo grzeczne zachowania w przedszkolu. Zachwycone dzieci chętnie rozmawiały z gościem, a jeszcze bardziej ucieszyły się z niespodzianki, którą sprawiła pomocnica wręczając dzieciom prezenty.