• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Świąteczne niespodzianki

Wracamy w Nowym Roku do przedszkola a tu na maluszki z grupy I czeka niespodzianka. W trakcie naszej przerwy świątecznej grupę najmłodszych przedszkolaków odwiedził Święty Mikołaj i zostawił górę prezentów. Maluchy wzbogaciły się o kilka nowych zabawek. Dziękujemy Mikołaju za piękną niespodziankę. Podobnie było w grupie II i IV, tam dzieci również dostały na święta nowe zabawki.

To był cudowny czas dla dzieci zarówno w domu, jak i w przedszkolu, moc niespodzianek wprawiła w uśmiechy wszystkie dzieci.

zdjęcia tutaj