• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Zebranie podsumowujące I semestr roku szkolnego 2017/2018

Zapraszamy rodziców i opiekunów na zebranie podsumowujące pierwszy semestr roku przedszkolnego 2017/2018, które odbędzie się 30.01.2018r. o godzinie 16:00 na holu przedszkolnym. Po zebraniu odbędzie się prelekcja pani psycholog z poradni psychologiczno-pedagogicznej na temat gotowości szkolnej. Zachęcamy do uczestnictwa szczególnie rodziców i opiekunów dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej.