• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Koncert muzyczny - 17 styczeń 2018

 "Zima, zimia, zima, pada, pada śnieg..." z takim przesłaniem gościliśmy w środę artystów z filharmonii. Mieliśmy okazję posłuchać utworów nam dobrze znanych o tematyce zimowej, ale także takich, które były słyszane po raz pierwszy, jak np "Polka Dziadek". Ten utwór muzyczny skomponowany jest w formie polki. Polka Dziadek jest popularną ludową europejską melodią, która upowszechniła się na całym świecie. Zazwyczaj jest znana jako Polka Klarnetowa i ma wiele wariantów. I tak też jedną z kompozycji przedstawił nam na klarnecie przy akompaniamencie pianina Pan Dawid. Dzieci po raz kolejny mogły wsłuchać się w dźwięki tego jakże ciekawego instrumentu. Wysłuchały kilku utworów wokalno-muzycznych, uczestniczyły czynnie w tańcu i wspólnie muzykowały. 

zdjęcia tutaj