Aktualności przedszkolne

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu 2018

W ostatnich dniach stycznia w naszym przedszkolu prawie codziennie pojawiali się wyczekiwani przez dzieci goście. To zacne Babcie i zacni Dziadkowie przybywali z różnych stron naszego miasta i dalszych zakątków Polski żeby podziwiać przygotowany specjalnie dla nich występ dzieci z okazji ich święta. 

„Był taki dzień, gdy wnukowie i wnuczki,

Spotkali się, by poznać magiczne dziadków sztuczki.

W sekrecie, bez strachu,

Patrzyli przez lornetki, leżąc na dachu.

Chcieli jak najszybciej przekonać się sami,

Czy babcia i dziadek są czarodziejami.”

Dzieci  podglądając przez lornetki życie codzienne dziadków doszły do wniosku, że współcześni dziadkowie prowadzą bardzo aktywny i ciekawy tryb życia np. babcie ćwiczą z Ewą Chodakowską, a dziadkowie bronią swoje psocące wnuki przed gniewem rodziców. Wszystkim przedszkolakom gratulujemy pięknych występów.

zdjęcia tutaj