• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu 2018

„Był taki dzień, gdy wnukowie i wnuczki,

Spotkali się, by poznać magiczne dziadków sztuczki.

W sekrecie, bez strachu,

Patrzyli przez lornetki, leżąc na dachu.

Chcieli jak najszybciej przekonać się sami,

Czy babcia i dziadek są czarodziejami.”

Dzieci  podglądając przez lornetki życie codzienne dziadków doszły do wniosku, że współcześni dziadkowie prowadzą bardzo aktywny i ciekawy tryb życia np. babcie ćwiczą z Ewą Chodakowską, a dziadkowie bronią swoje psocące wnuki przed gniewem rodziców. Wszystkim przedszkolakom gratulujemy pięknych występów.

zdjęcia tutaj