• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Spotkanie z leśnikiem

Dzieci dowiedziały się od Pana Leśniczego, że las jest najbardziej złożonym ekosystemem lądowym. Liczne organizmy zamieszkujące tereny leśne bezustannie na siebie oddziaływają. Zachwianie równowagi między zachodzącymi procesami może doprowadzić do niepożądanych zjawisk. A największym zagrożeniem dla lasu jest niestety sam człowiek. Zapraszamy do galerii zdjęć żeby obejrzeć fotorelacje z tego spotkania.

zdjęcia tutaj