• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Gofry w wykonaniu grupy II

 Dzieci z zainteresowaniem przyglądały się w jaki sposób przygotować ciasto naleśnikowe, następnie z chęcią z małą pomocą pani przystąpiły do przygotowania własnego ciasta. Upieczone gofry serwowane z ubitą śmietaną w mig zniknęły ze stołów czterolatków. Zapach, który wychodził z sali smakowicie roznosił się po przedszkolu.

 zdjęcia tutaj