• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Koncert muzyczny - 28 listopad 2016

W listopadzie był koncert poświęcony ptakom :) Mogliśmy wysłuchać fragmentu "Jeziora Łabędziego", Piotra Czajkowskiego zagranego na flecie poprzecznym. Dzieci zasłuchały się w śpiewanej odsłonie utworu "Spóźniony Słowik" autorstwa Juliana Tuwima. Pani śpiewak wyśpiewała historię sikoreczki, która zgubiła swoje złote piórko. Kilkukrotnie mogliśmy posłuchać utworów Witolda Lutosławskiego, który słynie między innymi z wytworów dla dzieci. Był to bardzo przyjemny dla ucha koncert, dla wszystkich z Nas. Ciekawe, co będzie tematem kolejnego koncertu?? Czyżby święta....

zdjęcia tutaj