• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Z wizytą w Edukacyjnej Zagrodzie Wiejskiej w Kozielcu

Na autokarową wycieczkę wyruszyliśmy tuż po pierwszym śniadaniu, zabraliśmy ze sobą prowiant (2 śniadanie) i ruszyliśmy w poszukiwaniu Tradycji Bożonarodzeniowych. W programie zajęć pt:" MAGIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA" mieliśmy:
-Aniołowo-wystawa aniołów 
-Przy wigilijnym stole-zapoznanie z tradycjami,zwyczajami i symbolami Świąt Bożego Narodzenia
-Ozdabianie pierników 
-wykonanie kartki świątecznej i dekoracji na choinkę
-Betlejemka -żywa szopka.

Panie Alicja i Ania poczęstowały nas pysznym sokiem malinowym i podczas zajęć przedstawiały tradycje i zwyczaje oraz przypomniały nam symbole bożonarodzeniowe. Czas, który sędziliśmy w zagrodzie minął nam bardzo szybko, do domu zabraliśmy pomiątki w postaci naszych wytworów a na relację fotograficzną zapraszamy do galerii zdjęć.

zdjęcia tutaj