• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

"Dzieciaki sadzeniaki" - szkółka sadzenia roślin w Leroy Merlin

 Przedszkolaki miały okazję poznać znaczenie rośłin w przyrodzie, dowiedziały się różnych ciekawostek o rośłinach, obejrzały pokaz przesadzania rośłin i mogły same przesadzić wybrane kwiaty do kolorowych ozdobnych doniczek. Swoje kwiatki zabrały razem z pamiątkowymi dyplomami do domu. Sklep zapewnił oprócz kwiatów słodki poczęstunek i pyszny sok. Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone w wycieczki, tym bardziej, że rośłinki pojechały razem z nimi by cieszyć oko domowników. Serdecznie dziękujemy pani Karolinie Martin, która przeprowadziła dla nas pokaz i ciekawie przedstawiła świat rośłin i tacie Dominika Ch., który przy wspólpracy z p.Sylwią zorganizowali to wyjście.