• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Walentynkowo w ferie.

 Podczas tegorocznych ferii dzieci, które przychodziły do przedszkola miały okazję uczestniczyć w różnych zajęciach plastycznych. Jednymi z nich było lepienie z własnoręcznie przygotowanej ciastoliny niespodzianek dla bliskich z okazji "Walentynek". Zabawy było dużo, dzieci chętnie przygotowywały "domową ciastolinę" a jeszcze chętniej czarowały z niej cuda dla swoich ukochanych rodziców.