• Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Zielony Dzień

 

Z okazji nadejścia wiosny nasze przedszkolaki 23 marca wzięły udział w uroczystym powitaniu nowej pory roku WIOSNY

Wszystkie dzieci w tym dniu miały na sobie strój koloru zielonego oraz przyniosły ze sobą  zielone baloniki.

Przedszkolaki uczestniczyły w wielu wiosennych zabawach ze śpiewem, przy akompaniamencie. Pożegnały  Zimę, w którą wcieliła się p. Sylwia Rozwalak, a powitały Wiosnę, którą odegrała p. Magdalena Warzecha. Prowadząca – Joanna Hoffa zachęcała dzieci, aby pomagały spakować się Zimie i rozpakować Wiosnę.

Święto zakończyło się zielonym korowodem wokół placówki przy dźwiękach piosenki „Zielona trawa, zielony mech...”


 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć!!!

 zdjęcia tutaj