• Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Wiosennie w przedszkolu

 Jak już pewnie zauważyliście Wiosna zagościła, nie tylko za oknami naszych domów, ale również i w naszym przedszkolu. Dzieci bardzo chętnie wykonują dekoracje i wszelkie prace plastyczne związane właśnie z nową porą roku - wiosną, jak i zbliżającymi się wielkimi krokami Świętami Wielkanocnymi. A gdyby ktoś nie zauważył, to proszę bardzo, oto kilka ujęć z naszego otoczenia.