• Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Teatr Baj Pomorski w naszym przedszkolu - Wielkanocna niespodzianka

Główni bohaterowie bajki, Sikorka i Kukułka - wyjątkowe, przybrane rodzeństwo uczyło dzieci jak wielką wartością jest rodzina, jaką moc ma wyobraźnia i przyjaźń oraz że strach ma tylko wielkie oczy. Zarówno scenografia, jak i barwne lalki, melodyjne piosenki zapewniły dzieciom dobrą zabawę. Po przedstawieniu dzieci udały się do swoich sal, gdzie jak się okazało w trakcie spektaklu przybył Zajączek Wielkanocny ze słodką niespodzianką dla wszystkich przedszkolaków. 

zdjęcia tutaj