• Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

"Moja Mała i Wielka Ojczyzna" - rozstrzygnięcie konkursu

 Na konkurs plastyczny „Moja Mała i Wielka Ojczyzna” napłynęło 155 prac z 39 bydgoskich przedszkoli. Organizatorzy konkursu: Delegatura IPN w Bydgoszczy i Urząd Miasta Bydgoszcz postanowili docenić wszystkie prace przesłane na konkurs i przyznać oprócz dyplomów - nagrodę rzeczową, wszystkim uczestnikom. Nasze przedszkole reprezentowała Gabrysia Trzcińska z grupy IV. Pojechała ona na uroczyste wręczenie nagród, które odbyło się w sali konferencyjnej Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. Karola Szymanowskiego 3, tam też można do 25 kwietnia oglądać wystawę prac dzieci. Serdecznie gratulujemy Gabrysi i zapraszamy do biblioteki UKW obejrzeć wszystkie prace.