• Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Zajęcia otwarte - harmonogram

Zapraszamy wszystkie dzieci, które od przyszłego roku szkolnego chciałyby być naszymi przedszkolakami na zajęcia adaptacyjne, skierowane dla dzieci 3-4 letnich. Zajęcia odbywać się będą między 9:00 a 10:00 według planu:

28. kwietnia - zajęcia plastyczne

10. maja - zajęcia ruchowe

19. maja - zajęcia plastyczne

25. maja - zajęcia muzyczno-rytmiczne

31. maja - zajęcia ruchowe

Już dziś serdecznie zapraszamy maluszki wraz z opiekunami do wspólnej zabawy.