• Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Konkurs muzyczny "Od Grzechotki Do Fraka" 2017

 

Podobnie jak w latach ubiegłych do przedszkola przybyły grupy dzieci z innych bydgoskich przedszkoli z przygotowanymi przez siebie występami wolakno-muzycznymi. Zaproszeni goście z Opery Nova w Bydgoszczy, panowie Michał i Jacek Kwaśniak , którzy wraz z panią dyrektor Anną Thiesler stanowili Jury konkursu mięli nie lada wyzwanie żeby wybrać najlepsze występienie tej edycji konkursu. Po naradach, w czasie których uczestnicy mięli okazję skorzystać ze słodkiego poczęstunku, szanowne Jury ogłosiło wyniki Międzyprzedszkolnego Konkursu "Od grzechotki do fraka" 2017, i tak:

I miejsce - PRZEDSZKOLE "SKRZAT" - "Lolli-Pap"

II miejsce - PRZEDSZKOLE nr 46 - A.Carlos-Jobim "Cha-Cha"

III miejsce - PRZEDSZKOLE nr 48 - "Potrafię już grać"

                  - PRZEDSZKOLE nr 46 - utwór z opery Ramą

Wyróżnienia:

PRZEDSZKOLE nr 61 Integracyjne - "Marsz Turecki"

                                                           - "Pies na medal"

PRZEDSZKOLE nr 26 - "Fleurs Du Mal"

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!!