• Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Ostatni koncert muzyczny w roku szkolnym 2016/2017

Dzieci jak zawsze chętnie wysłuchały tego, co przygotowali dla nich muzycy, obejrzeli pokaz tańca regionalnego i bardzo chętnie uczestniczyły w zaproponowanych przez gości zabawach z muzyką w roli głównej. Na koniec pozostało nam pożegnać wspaniałych gości i z utęsknieniem czekać na kolejny koncert już po wakacjach. Serdecznie dziękujemy za wprowadzanie nas w świat muzyki poważnej, regionalnej, dziecięcej i często filmowej.


zdjęcia tutaj