• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Dzień Misia

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dnia 24.11.17 uczniowie klas 1-3 obchodzili Dzień Pluszowego Misia. Każda klasa przygotowała kolorowe plakaty z wizerunkiem swojego ulubionego misia. Ponadto tego dnia odbył się kiermasz pluszaków, które zostały przyniesione przez uczniów naszej szkoły. Udało nam się zebrać 147,20 zł. Za co bardzo serdecznie dziękujemy. Mały Samorząd Uczniowski przeznaczył zebrane pieniądze na zakup słowników ortograficznych dla klas 1-3.