• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Konkursy z okazji święta 3 Maja

KONKURS NA PLAKAT O KONSTYTUCJI 3 MAJA

W związku z przypadającą w tym roku 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę i zbliżającym się Świętem Konstytucji 3 Maja ogłaszam KONKURS NA PLAKAT O KONSTYTUCJI 3 MAJA (dowolny format oraz technika wykonania). Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV – VII. Prace prosimy dostarczyć do p. Artura Wojtynowskiego w nieprzekraczalnym terminie do 19 kwietnia 2018 roku.

Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela jego organizator p. Artur Wojtynowski.

 

KONKURS WIEDZY O KONSTYTUCJI 3 MAJA

W związku z przypadającą w tym roku 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę i zbliżającym się Świętem Konstytucji 3 Maja ogłaszam KONKURS WIEDZY O KONSTYTUCJI 3 MAJA. JEST TO KONKURS MIĘDZYSZKOLNY. Uczestnicy konkursu mają za zadanie opanowanie materiału dotyczącego Konstytucji 3 Maja oraz historii obchodów tego święta.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy:

 • I etap (szkolny) - pisemny w czwartek 19 kwietnia 2018 roku o godzinie 9.50

 • II etap (międzyszkolny) – uroczysty finał na apelu upamiętniającym 227 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, który odbędzie się w piątek 27 kwietnia 2018 roku

  Prosimy o zgłaszanie się do organizatorów konkursu po odbiór materiałów do nauki (każdy uczeń otrzyma cały zakres materiału do nauki).

  UWAGA! UWAGA! NA FINALISTÓW KONKURSU CZEKAJĄ FANTASTYCZNE NAGRODY!!!

Wszelkich informacji dotyczących konkursu udzielają jego organizatorzy: p. Katarzyna Cemel, p. Justyna Obara-Sych, p. Magda Ocalewska, p. Karolina Olencka i p. Artur Wojtynowski.