• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Biegi przełajowe BOM

Dnia 10.04.2018 w fordońskiej Dolinie Śmierci odbyły się drużynowe biegi przełajowe w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowali: Maciej Boniecki, Kuba Jażdżewski, Braian Kołodziejski, Sebastian Kruczkowski, Filip Grochala i Gracjan Świetlik.