• Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Wycieczka do Leśnictwa Białe Błota

5.10.2016 r. klasa Ia wraz z dziećmi z grupy III i V wyjechała na wycieczkę autokarową do Leśnictwa Białe Błota. Celem wycieczki było zwiedzanie ścieżki edukacyjno- przyrodniczej, która rozpoczynała się i kończyła przy leśniczówce. Pani Leśnik zapoznała uczniów z charakterystyczną budową lasu (warstwy lasu), zwróciła uwagę na zmieniająca się przyrodę jesienią (kolorowe i opadające liście) oraz życie zwierząt leśnych i przygotowania do nadchodzącej zimy. Poza tym dzieci brały udział w zabawach ruchowych, konkursie wiedzy przyrodniczej z nagrodami dla wszystkich uczestników. Wycieczka zakończyła się pieczeniem kiełbasek przy ognisku. Po powrocie do szkoły uczniowie wykonali prace plastyczne, a z zebranych materiałów przyrodniczych przygotowali kącik przyrodniczy.