• Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Chroń dziecięcy uśmiech

Ja i moje zęby

W pierwszym półroczu  klasy I-III  realizowały  program „Chroń Dziecięce Uśmiechy”  pt. „Ja i moje zęby”. Głównym zadaniem tego programu była  profilaktyka higieny jamy ustnej.  Uczniowie  otrzymali materiały dotyczące programu, rysowali swój uśmiechnięty portret, szczoteczki do zębów , rozwiązywali krzyżówki, kolorowali kolorowani itp. Nauczyciele przeprowadzili pogadanki na temat zdrowego trybu życia (uprawianie dyscyplin sportowych, zdrowe odżywianie, higiena osobista).  Podczas zajęć uczniowie świetnie się bawili i utrwalali zdobyte wiadomości i umiejętności. Dowiedzieli się jak ważne są zdrowe i silne zęby w codziennym życiu człowieka            (poznali budowę zębów, utrwalili zasady mycia zębów) oraz jak ważne są czyste i niezniszczone  akcesoria do dbania o higienę jamy ustnej.

orb1