Odliczenia za obiady

UWAGA!!!


Informujemy, że od dnia 02.11.2016r. odliczenia za obiady szkolne można dokonać tylko po uprzednim -  dzień wcześniej -  zgłoszeniu nieobecności dziecka u p. intendent       nr  telefonu 52-361-11-14, wew. 22. Jeżeli rodzic nie zgłosi nieobecności dziecka, odpis nie będzie uwzględniany przy kolejnej płatności.

Pedagog szkolny 2016/2017

mgr Aneta Jordan-Madejska
godziny pracy
pedagoga szkolnego
w roku szkolnym 2016/2017 gabinet II piętro


 

wtorek 8.15-11.15
środa 13.00-16.00

piątek 11.30-15.30

Dysleksja rozwojowa


DYSLEKSJA ROZWOJOWA to nazwa całego zespołu trudności w czytaniu i pisaniu u dzieci o prawidłowym rozwoju umysłowym, w uproszczeniu zwanego dysleksją. Określenie „rozwojowa” oznacza, iż opisane trudności występują w nasilonym stopniu od początku nauki szkolnej. „Dysleksja nabyta” to utrata już opanowanej umiejętności czytania, co zdarza się wyniku urazu mózgu, na przykład po wypadku. Trudności o charakterze dyslektycznym są spowodowane zaburzeniami niektórych funkcji i ich integracji, uwarunkowanymi w nieprawidłowym funkcjonowaniem układu nerwowego.  

Czytaj więcej...

Uwaga uczniowie klas III

konkurs1

O czym warto pamiętać przed ważnym sprawdzianem?

 

   9 kwietnia - dzień przed sprawdzianem:

1. Idź na długi spacer z rodzicami.
2. Połóż się wcześnie spać. 

Czytaj więcej...

Dla rodziców klas "0"

mickey-mouse-at-school-clipart-2

 

                    Od dnia 19.03.2014r. w naszej szkole ruszają zajęcia dla przedszkolaków. Będą one prowadzone przez nauczycieli szkolnych. Chcemy zaprosić Państwa wraz ze swoimi pociechami na różnorodne zabawy integracyjne, sportowe, matematyczne, plastyczne, techniczne, zajęcia z języka angielskiego, origami.

               Pozwoli nam to bliżej się poznać i odkryć nowe możliwości dla dzieci. Zajęcia będą prowadzone cyklicznie w środy (gr. V i VI - co drugi tydzień) w korzystnych dla Państwa godzinach. Nie chcąc narażać naszych Rodziców na dodatkowe koszty proponujemy, aby odbić karty w przedszkolu, a na obserwację zajęć wejść przez budynek szkoły.

               W najbliższą środę 26.03.2014r. zapraszamy na zajęcia integracyjne, które poprowadzi Pani Aneta Jordan – Madejska i Pani Justyna Obara– Sych na małej sali gimnastycznej.

Zapraszamy wszystkich chętnych.

Czytaj więcej...