• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Odliczenia za obiady

UWAGA!!!


Informujemy, że od dnia 02.11.2016r. odliczenia za obiady szkolne można dokonać tylko po uprzednim -  dzień wcześniej -  zgłoszeniu nieobecności dziecka u p. intendent       nr  telefonu 52-361-11-14, wew. 22. Jeżeli rodzic nie zgłosi nieobecności dziecka, odpis nie będzie uwzględniany przy kolejnej płatności.