• Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Październik miesiącem bibliotek szkolnych

Święto ustanowione przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego. Podkreśla ono związek między czytaniem, zdobywaniem wiedzy i wykorzystywaniem jej w praktyce - niezbędna jest do tego dobrze wyposażona biblioteka. Uczniowie naszej szkoły z okazji tego święta przygotowali plakaty, rysunki nt. "Biblioteka moich marzeń" oraz wiersze, rymowanki, hasła dot. książek, biblioteki i czytania. Wszystkie prace były ciekawe i oryginalne. Zostały one wyeksponowane przed biblioteką. Również zainteresowani czytelnicy mogli wpisywać życzenia do kroniki szkolnej. Więcej o naszej bibliotece przeczytasz tutaj.