• Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Nasza szkoła razem bez uzależnień

Rozstrzygnięto konkurs „Nasza szkoła razem bez uzależnień"

W czwartek, 23 stycznia br., prezydent Rafał Bruski spotkał się z laureatami konkursu „Nasza szkoła razem bez uzależnień". Miło mi poinformować, że nasza szkoła zajęła II miejsce w kategorii „Szkoła Podstawowa".

Nagrodą był rzutnik i ekran projekcyjny, który już wykorzystujemy podczas lekcji.

Celem konkursu było inicjowanie i motywowanie do podejmowania systemowych działań profilaktycznych w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom wśród dzieci i młodzieży w bydgoskich szkołach. W konkursie udział wzięło 19 placówek. Uczestniczyły w nim szkoły podstawowe, gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne. Konkurs polegał na stworzeniu scenariusza działań profilaktycznych obejmujących całą społeczność szkolną (uczniów, nauczycieli, rodziców oraz innych osób wspierających działania szkoły).

 

Aneta Jordan-Madejska