Wigilia klasowa

 WIGILIA KLASOWA

Dnia 22 grudnia 2016 roku klasa IIIa, jak również wszyscy uczniowie naszej szkoły, wzięli udział w klasowej Wigilii. Po podzieleniu się opłatkiem, wizycie Gwiazdora, wspólnym biesiadowaniu, uczniowie wysłuchali koncertu kolęd na flecie koleżanki Majki Gębali. Wigilię zakończyło wspólne słuchanie oraz śpiewanie kolęd.

g1

Czytaj więcej...

Z wizytą w Państwowej Straży Pożarnej

Z wizytą w straży pożarnej

Dnia 24 listopada 2016 roku klasy Ia oraz IIIa udały się z wizytą do Państwowej Straży Pożarnej. Na miejscu dzieci wysłuchały wskazówek i obejrzały film na temat właściwego zachowania się w przypadku pożaru. Atrakcją okazało się oglądanie sprzętu pożarniczego oraz obserwowanie akcji wyjazdu strażaków do niepozorowanego pożaru. Ewakuowanie się na czworakach „z zadymianego pomieszczenia” zrobiło na uczniach niemałe wrażenie!

s1

Czytaj więcej...

Warsztaty wypieku pierników

Pieczemy pierniki

Klasy I – III wzięły udział w warsztatach dotyczących tradycji wypieku pierników w okresie przed świętami Bożego Narodzenia. Własnoręcznie wykonane pierniki smakowały wyjątkowo !

pi3

Czytaj więcej...

Procedura AZYL

Procedura AZYL

Dnia 30 września 2016 roku klasa IIIa pod nadzorem Pana Artura Wojtynowskiego oraz wychowawczyni Pani Anny Marciniak ćwiczyła procedurę bezpieczeństwa „Azyl”.

a1

Czytaj więcej...

Wycieczka do Wtelna

Wycieczka do sadu 

Dnia 29 września 2016 roku klasy IIIa oraz IIIb uczestniczyły w wycieczce do gospodarstwa sadowniczego we Wtelnie. Uczniowie poznali drogę jabłka od sadu do sklepu oraz własności odżywcze owoców i warzyw. 

w3

Czytaj więcej...