• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

II miejsce -konkurs "Kontynenty"

Dnia 23.11.2016 r. reprezentacja uczniów klas szóstych (Piotr Piasecki, Jeremi Jasiński, Kacper Mielcarski oraz Martyna Smyk) brała udział w konkursie przyrodniczo - historycznym "Kontynenty" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 61 w Bydgoszczy. Było ciężko, ale udało się.... Zajęliśmy II miejsce!!! Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

 Nauczyciele przygotowujący do konkursu to p. Magdalena Górska oraz p. Artur Wojtynowski.

d2

k1

d1