• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Wyniki konkursu "W zimowej szacie"

Wyniki konkursu "W zimowej szacie"

W ramach konkursu nadeszło dużo ciekawych i barwnych prac. Jury starało się bardzo wnikliwie i rzetelnie ocenić prace biorąc pod uwagę przede wszystkim zaangażowanie, pomysłowość, estetykę wykonania pracy i jej zgodność z tematyką. Spośród nadesłanych prac Jury nagrodziło łącznie 7 prac  oraz wyróżniło także 7.

 Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody natomiast osoby wyróżnione dyplomy oraz drobne upomniki, które zostana dostarczone do szkół. Wszystkie nagrody i upominki zostały zakupione z pieniążków z Rady Rodziców.

Oto lista nagrodzonych i wyróżnionych. 

I miesce:

Agata Guhs  SP 32

Antoni Piekarski SP 53

II miejsce

Jakub Gaca    SP 32

Kacper Bontczak SOSW nr 1

III miejsce

Wiktoria Marcińczyk    SP 15

Zuzanna Domińska   SP 32

Oliwier Kiełczyński   SOSW nr 1 

Wyróżnienia:

Maja Drzewiecka  SP 32

Hubert Grabowski  SP 32

Martyna Pstrąg  SP 26

Anna Łysiak  SP 15

Karolina Sosokal  SP 26

Paulina Kaczmarska  SP 26

Jakub Wieliczko  SOSW nr 1

z3

z5

z2z4