• Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
    Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  • Mistrzowie kodowania
    Mistrzowie kodowania

    Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

  • Szkoła z klasą 2.0

    Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

     

  • Przedszkole nr 46 wita!
    Przedszkole nr 46 wita!

Zakwalifikowani uczniowie do projektu

 

Klasa II a

1.    Gałazka Adrian
2.    Koralewski Antoni
3.    Kaczmarska Paulina
4.    Kiel Przemysław
5.    Kołodziejski Ksawery
6.    Korycki Hubert
7.    Lewicka Julia
8.    Merenda Daria
9.    Pawlaczek Amelia
10.    Pstrąg Martyna
11.    Rusanov Daniil
12.    Sobucka Nicolla
13.    Wesołowska Zofia

Wychowawca     Irena Biankowska

 

Klasa III a

1.    Białkowska Dominika
2.    Bordewicz Nataniel
3.    Bryzgalski Miłosz
4.    Fiołka Marika
5.    Gabrowska Antonina
6.    Korczak Dominika
7.    Krysztofiak Victoria
8.    Frańczak Olivia
9.    Przepiórka Martyna
10.    Słowiński Jakub
11.    Szafrański Wiktor
12.    Wesołowski Patryk
13.    Wojciechowski Dawid

Wychowawca        Milena Staszkiewicz

 
Klasa III b

1.    Aładowicz Nadia
2.    Banat Jędrzej
3.    Bannach Miłosz
4.    Baranowski Jakub
5.    Diabelec Nikola
6.    Dzidek Patryk
7.    Kujawska Magdalena
8.    Mroziński Maciej
9.    Praczyńska Zuzanna
10.    Pretzłoff Robert
11.    Pudliszewska Sandra
12.    Strzałkowski Paweł
13.    Strzałkowski Piotr
14.    Śliwicki Norbert
15.    Tomaszewska Julia
16.    Tomczyk Małgorzata
17.     Wantoch-Rekowska Julia
18.    Złotowicz Filip

Wychowawca         Karolina Fedejko

 

Klasa IV a

1.    Adamski Oskar
2.    Dembińska Maja
3.    Gatz Paulina
4.    Gębala Maja
5.    Grzenia Tomasz
6.    Jakubczak Wiktor
7.    Lewicki Bartosz
8.    Lewicki Jakub
9.    Pieńczewski Krzysztof
10.    Piórkowski Jakub
11.    Pukniel
12.    Rak Igor
13.    Sobczyńska Roksana
14.    Sosokal Karolina
15.    Tomczyk Karina
16.    Zapalski Bartosz

Wychowawca        Karolina Olencka

 
Klasa IV b

1.    Balicki Patryk
2.    Baranowska Jagoda
3.    Brzykcy Zuzanna
4.    Cieślak Vanessa
5.    Czarnecka Natalia
6.    Czarnecki Gracjan
7.    Furmaniak Antoni
8.    Grzelińska Amelia
9.    Ławniczak Patryk
10.    Górzyńska Zuzanna
11.    Nowak Igor
12.    Pawełkiewicz Piotr
13.    Pietrzak Maja
14.    Piwko Martyna
15.    Wegner Szymon
16.    Złotowicz Jakub

Wychowawca        Katarzyna Cemel

 
Klasa V a

1.    Afeld Oliwia
2.    Basiński Bartosz
3.    Boniecki Maciej
4.    Górecka Marietta
5.    Jasiński Kornel
6.    Jażdżewski Jakub
7.    Jażdżewski Miłosz
8.    Jędrzejczak Jakub
9.    Kiel Natalia
10.    Kortas Maciej
11.    Miarciniak Wiktoria
12.    Pawlisz Michał
13.    Piasecka Joanna
14.    Radka Emilia
15.    Kołakowska Klaudia
16.    Kruczkowski Sebastian

Wychowawca        Magdalena Górska

 
Klasa VI a

1.    Baranowski Aleksander
2.    Bednarek Barbara
3.    Gaczkowski Norbert
4.    Gęsicka Anna
5.    Grochala Filip
6.    Hajnce Hubert
7.    Klatecki Szymon
8.    Konieczna Matryna
9.    Kriese Mateusz
10.    Kwaśniewski Bartosz
11.    Lamenta Marta
12.    Oracz Kornelia
13.    Przybył Adrian
14.    Rajwa Janina
15.    Senenko Mateusz
16.    Starczewski Sylwester
17.    Świetlik Gracjan
18.    Zielińska Oliwia

Wychowawca        Monika Molska

Klasa I a             

 

1.    Chętkowski Jakub

2.  Dąbrowski Adam

3.  Galikowski Igor

4.  Grefkiewicz Maja

5.   Grochala Zuzanna

6.  Grzeliński Szymon

7.   Gwizdała Zuzanna

8.  Klatecki Filip

9.  Kowalewska Oliwia

10.                   Kwaśniewska Jagoda

11.                      Lenart Mateusz

12.                    Mazur Aleksandra

13.                    Osowski Wojciech

14.                    Pieczara Anna

15.                     Pieńczewska Julia

16.                    Przybył Martyna

17.                     Siatkowski Karol

18.                    Teske Liliana

 

Wychowawca Anna Marciniak

 

 

 

 

Klasa II a

 

1.    Gałazka Adrian

2.  Koralewski Antoni

3.  Kaczmarska Paulina

4.  Kiel Przemysław

5.   Kołodziejski Ksawery

6.  Korycki Hubert

7.   Lewicka Julia

8.  Merenda Daria

9.  Pawlaczek Amelia

10.                   Pstrąg Martyna

11.                      Rusanov Daniil

12.                    Sobucka Nicolla

13.                    Wesołowska Zofia

 

 

Wychowawca    Irena Biankowska

 

 

 

 

 

 

 

Klasa III a

 

1.    Białkowska Dominika

2.  Bordewicz Nataniel

3.  Bryzgalski Miłosz

4.  Fiołka Marika

5.   Gabrowska Antonina

6.  Korczak Dominika

7.   Krysztofiak Victoria

8.  Frańczak Olivia

9.  Przepiórka Martyna

10.                   Słowiński Jakub

11.                      Szafrański Wiktor

12.                    Wesołowski Patryk

13.                    Wojciechowski Dawid

 

 

Wychowawca           Milena Staszkiewicz

 

 

 

 

 

 

Klasa III b

 

1.    Aładowicz Nadia

2.  Banat Jędrzej

3.  Bannach Miłosz

4.  Baranowski Jakub

5.   Diabelec Nikola

6.  Dzidek Patryk

7.   Kujawska Magdalena

8.  Mroziński Maciej

9.  Praczyńska Zuzanna

10.                   Pretzłoff Robert

11.                      Pudliszewska Sandra

12.                    Strzałkowski Paweł

13.                    Strzałkowski Piotr

14.                    Śliwicki Norbert

15.                     Tomaszewska Julia

16.                    Tomczyk Małgorzata

17.                      Wantoch-Rekowska Julia

18.                    Złotowicz Filip

 

 

Wychowawca           Karolina Fedejko

 

 

 

 

 

Klasa IV a

 

1.    Adamski Oskar

2.  Dembińska Maja

3.  Gatz Paulina

4.  Gębala Maja

5.   Grzenia Tomasz

6.  Jakubczak Wiktor

7.   Lewicki Bartosz

8.  Lewicki Jakub

9.  Pieńczewski Krzysztof

10.                   Piórkowski Jakub

11.                      Pukniel

12.                    Rak Igor

13.                    Sobczyńska Roksana

14.                    Sosokal Karolina

15.                     Tomczyk Karina

16.                    Zapalski Bartosz

 

Wychowawca           Karolina Olencka

 

 

 

 

 

Klasa IV b

 

1.    Balicki Patryk

2.  Baranowska Jagoda

3.  Brzykcy Zuzanna

4.  Cieślak Vanessa

5.   Czarnecka Natalia

6.  Czarnecki Gracjan

7.   Furmaniak Antoni

8.  Grzelińska Amelia

9.  Ławniczak Patryk

10.                   Górzyńska Zuzanna

11.                      Nowak Igor

12.                    Pawełkiewicz Piotr

13.                    Pietrzak Maja

14.                    Piwko Martyna

15.                     Wegner Szymon

16.                    Złotowicz Jakub

 

 

Wychowawca           Katarzyna Cemel

 

 

 

 

 

Klasa V a

 

1.    Afeld Oliwia

2.  Basiński Bartosz

3.  Boniecki Maciej

4.  Górecka Marietta

5.   Jasiński Kornel

6.  Jażdżewski Jakub

7.   Jażdżewski Miłosz

8.  Jędrzejczak Jakub

9.  Kiel Natalia

10.                   Kortas Maciej

11.                      Miarciniak Wiktoria

12.                    Pawlisz Michał

13.                    Piasecka Joanna

14.                    Radka Emilia

15.                     Kołakowska Klaudia

16.                    Kruczkowski Sebastian

 

 

Wychowawca           Magdalena Górska

 

 

 

 

Klasa VI a

 

1.    Baranowski Aleksander

2.  Bednarek Barbara

3.  Gaczkowski Norbert

4.  Gęsicka Anna

5.   Grochala Filip

6.  Hajnce Hubert

7.   Klatecki Szymon

8.  Konieczna Matryna

9.  Kriese Mateusz

10.                   Kwaśniewski Bartosz

11.                      Lamenta Marta

12.                    Oracz Kornelia

13.                    Przybył Adrian

14.                    Rajwa Janina

15.                     Senenko Mateusz

16.                    Starczewski Sylwester

17.                     Świetlik Gracjan

18.                    Zielińska Oliwia

 

Wychowawca           Monika Molska