• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2016/2017

Rekrutacja do przedszkoli publicznych na rok 2016/2017, dla których organem prowadzącym jest Miasto Bydgoszcz prowadzona będzie podobnie jak w latach ubiegłych z wykorzystaniem elektronicznego systemu wspomagania. 
Informacje dotyczące rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2016/2017 można znaleźć też na stronie internetowej BIP Bydgoszcz w zakładce BIP Oświata.

Rekrutacja w tym roku rozpoczyna się od 14 marca. Aplikacja umożliwiająca zapoznanie się z ofertą edukacyjną przedszkoli oraz wprowadzania podań dla kandydatów zostanie uruchomiona od 14 marca 2016r. pod adresem:

https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/bydgoszcz