Bydgoska Olimpiada Młodzieży 2017

BYDGOSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

Reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w zawodach LA w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Aż trojgu z  młodych zawodników udało się wywalczyć awans do finału, który odbył się 29.05 na stadionie Zawisza. Dla nas wielkim sukcesem okazał się bieg na 1000 m chłopców, w kórym Piotr Piasecki  zdobył 5 miejsce w Bydgoszczy oraz występ Eweliny Sakwińsiej.  Uczennica w konkursie rzutu piłeczką palantową zdobyła 7 miejsce w Bydgoszczy. 

Wszystkim zawodnikom życzymy dobrego zdrowia.

z1

z2

z3z4

Mistrzostwa Bydgoszczy w unihokeju

Dnia 22.10.2014 dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły walczyli w Mistrzostwach Bydgoszczy w unihokeju szkół podstawowych. Niestety nie udało się wywalczyć awansu do finału. Poćwiczymy i za rok będziemy groźni...

V Turniej Piłki Nożnej

We wrześniu wzorem ubiegłych lat uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska. Rywalizowaliśmy w 4 kategoriach - 2 dziewcząt i 2 chłopców. Przez 4 dni jeździliśmy na obiekty Orlika w Łęgnowie przy ZS 18. Niestety  w każdej grupie tylko jeden zespół awansował do dalszych rozgrywek. Mecze były bardzo zacięte, nam nie udało się przejść do fazy finałowej. Na szczęście pogoda dopisała i wszyscy się świetnie bawili.

Zawody lekkoatletyczne

W dniach 16-17.06 na stadionie Zawisza odbyły się zawody lekkoatletyczne w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowały 2 dziewczyny i 5 chłopców w rzucie piłeczką palantową i biegu na 60 m. Największy sukces odniósł Patryk Tomsza, który rzutem na odległość 57 m uplasował się na 4 miejscu. W finale palantówki dzielnie walczyła Beata Szymańska - ostatecznie zdobyła 8 miejsce. Gratulacje!

Unihokej i dziewczyny.

0

W październiku i listopadzie nasze uczennice  reprezentowały placówkę w Mistrzostwach Bydgoszczy w unihokeju dziewcząt ze szkół podstawowych. Bez problemu udało się wyjść z grupy i 6.11. rozegrałyśmy mecze w rundzie finałowej Mistrzostw Bydgoszczy. Niestety, nie udało się powtórzyć sukcesów z lat ubiegłych i nie zajęłyśmy miejsca na podium. Jednak 6 miejsce w Bydgoszczy to i tak bardzo dużo zwłaszcza, że połowę drużyny stanowią dziewczęta z IV klasy. Za rok będziemy groźne...
Szkołę reprezentowały: Weronika Seklecka, Karolina Sroka, Dominika Piasecka, Natalia Tomczak, Patrycja Rachuba, Julia Najborowska, Ola Różańska, Dorota Jasiecka, Oliwia Diabelec, Weronika Pankau i Beata Szymańska.

zdjęcia

Podkategorie