Bydgoska Olimpiada Młodzieży 2017

BYDGOSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

Reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w zawodach LA w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Aż trojgu z  młodych zawodników udało się wywalczyć awans do finału, który odbył się 29.05 na stadionie Zawisza. Dla nas wielkim sukcesem okazał się bieg na 1000 m chłopców, w kórym Piotr Piasecki  zdobył 5 miejsce w Bydgoszczy oraz występ Eweliny Sakwińsiej.  Uczennica w konkursie rzutu piłeczką palantową zdobyła 7 miejsce w Bydgoszczy.

Wszystkim zawodnikom życzymy dobrego zdrowia.

z1

z2

z3z4

Mistrzostwa Bydgoszczy w unihokeju

Dnia 22.10.2014 dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły walczyli w Mistrzostwach Bydgoszczy w unihokeju szkół podstawowych. Niestety nie udało się wywalczyć awansu do finału. Poćwiczymy i za rok będziemy groźni...

V Turniej Piłki Nożnej

We wrześniu wzorem ubiegłych lat uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska. Rywalizowaliśmy w 4 kategoriach - 2 dziewcząt i 2 chłopców. Przez 4 dni jeździliśmy na obiekty Orlika w Łęgnowie przy ZS 18. Niestety  w każdej grupie tylko jeden zespół awansował do dalszych rozgrywek. Mecze były bardzo zacięte, nam nie udało się przejść do fazy finałowej. Na szczęście pogoda dopisała i wszyscy się świetnie bawili.

Zawody lekkoatletyczne

W dniach 16-17.06 na stadionie Zawisza odbyły się zawody lekkoatletyczne w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowały 2 dziewczyny i 5 chłopców w rzucie piłeczką palantową i biegu na 60 m. Największy sukces odniósł Patryk Tomsza, który rzutem na odległość 57 m uplasował się na 4 miejscu. W finale palantówki dzielnie walczyła Beata Szymańska - ostatecznie zdobyła 8 miejsce. Gratulacje!

Zawody rowerowe

Dnia 22.05.2014 na stadionie Chemik odbyły się zawody rowerowe pn." Czar 2 kółek". Naszą szkołę reprezentowało 18 chłopców i 2 uczennice. I to właśnie dziewczęta odniosły ogromny sukces - zdobyły medale i awansowały do wielkiego finału, który odbędzie się 4.06 na stadionie Zawisza.
Trzymamy kciuki za Oliwię Sarnecką z kl. III a i Wiktorię Kitlińską z kl. IVa.