• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Turniej "Orlika" o Puchar Premiera D. Tuska

W połowie września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Premiera. Gościł nas ZS nr 19 w Łęgnowie, który dysponuje pięknym, piłkarskim boiskiem.
Reprezentowały nas 3 drużyny. W kategorii dziewcząt zajęliśmy 3 miejsce, Chłopcy z klas VI zajęli w swojej grupie wiekowej IV miejsce. Największy sukces odnieśli chłopcy z klas V - zostali liderami swojej grupy. W zwycięskiej drużynie zagrali: D. Śliwicki, J. Jackiewicz, S. Pacanowski, M. Topolski, P. Rak, J. Ciepłuch, S. Lewicki, P. Tomsza i C. Śmigiel.