• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Bierzemy udział w Mistrzostwach Bydgoszczy w unihokeju.

0

W październiku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Bydgoszczy w unihokeju chłopców ze szkół podstawowych. Turniej odbył się w Zespole Szkół nr 15 na Os. Leśnym. Po bardzo zaciętej walce nie udało się nam wejść do grupy finałowej. Nowością w tym roku były przepisy dotyczące bramkarza, który bronił rękami - nie kijem i był wyposażony w specjalny kask.
Szkołę reprezentowali: Patryk Tomsza, Szymon Pacanowski, Paweł Kordylewicz, Dominik Śliwicki, Kajtek Szewczyk, Kacper Jasiecki, Dominik Ciarkowski, Szymon Lewicki i Mateusz Kitliński.

zdjęcia