• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Unihokej i dziewczyny.

0

W październiku i listopadzie nasze uczennice  reprezentowały placówkę w Mistrzostwach Bydgoszczy w unihokeju dziewcząt ze szkół podstawowych. Bez problemu udało się wyjść z grupy i 6.11. rozegrałyśmy mecze w rundzie finałowej Mistrzostw Bydgoszczy. Niestety, nie udało się powtórzyć sukcesów z lat ubiegłych i nie zajęłyśmy miejsca na podium. Jednak 6 miejsce w Bydgoszczy to i tak bardzo dużo zwłaszcza, że połowę drużyny stanowią dziewczęta z IV klasy. Za rok będziemy groźne...
Szkołę reprezentowały: Weronika Seklecka, Karolina Sroka, Dominika Piasecka, Natalia Tomczak, Patrycja Rachuba, Julia Najborowska, Ola Różańska, Dorota Jasiecka, Oliwia Diabelec, Weronika Pankau i Beata Szymańska.

zdjęcia