• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Turniej Piłki Nożnej.

0m

W dniach 11 i 12.09.2013 na stadionie Orlik przy ZS 18 w Łęgnowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska. Naszą szkołę reprezentowały 2 zespoły: chłopcy z klasy VI oraz chłopcy z klasy V i młodsi. Szóstoklasiści mieli mniej szczęścia - mecze odbywały się w strugach ulewnego deszczu a przeciwnicy okazali się lepsi. Natomiast młodsi piłkarze do ostatniej chwili mieli nadzieję na wyjście z grupy i udział w finałach wojewódzkich. Ostatecznie zajęli drugie miejsce.

zdjęcia