• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Zawody lekkoatletyczne

W dniach 16-17.06 na stadionie Zawisza odbyły się zawody lekkoatletyczne w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowały 2 dziewczyny i 5 chłopców w rzucie piłeczką palantową i biegu na 60 m. Największy sukces odniósł Patryk Tomsza, który rzutem na odległość 57 m uplasował się na 4 miejscu. W finale palantówki dzielnie walczyła Beata Szymańska - ostatecznie zdobyła 8 miejsce. Gratulacje!