• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

V Turniej Piłki Nożnej

We wrześniu wzorem ubiegłych lat uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska. Rywalizowaliśmy w 4 kategoriach - 2 dziewcząt i 2 chłopców. Przez 4 dni jeździliśmy na obiekty Orlika w Łęgnowie przy ZS 18. Niestety  w każdej grupie tylko jeden zespół awansował do dalszych rozgrywek. Mecze były bardzo zacięte, nam nie udało się przejść do fazy finałowej. Na szczęście pogoda dopisała i wszyscy się świetnie bawili.