• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Bydgoska Olimpiada Młodzieży 2017

BYDGOSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

Reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w zawodach LA w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Aż trojgu z  młodych zawodników udało się wywalczyć awans do finału, który odbył się 29.05 na stadionie Zawisza. Dla nas wielkim sukcesem okazał się bieg na 1000 m chłopców, w kórym Piotr Piasecki  zdobył 5 miejsce w Bydgoszczy oraz występ Eweliny Sakwińsiej.  Uczennica w konkursie rzutu piłeczką palantową zdobyła 7 miejsce w Bydgoszczy. 

Wszystkim zawodnikom życzymy dobrego zdrowia.

z1

z2

z3z4