• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Tańce animacyjne

Tańce animacyjne są bezpłatne i odbywają się raz w tygodniu, a przeznaczone są dla dzieci ze starszych grup wiekowych, wykazujących zainteresowania i predyspozycje w tym kierunku. Zajęcia prowadzi pani Katarzyna Jarzembek.

Grupa III - poniedziałek 14.00 - 14.20

Grupa IV i V - poniedziałek 14.20 - 14.40

Grupa VI - poniedziałek 14.40 - 15.00