• Nowa strona szkoły
  • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
    Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  • Mistrzowie kodowania
    Mistrzowie kodowania

    Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

  • Szkoła z klasą 2.0

    Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

     

  • Przedszkole nr 46 wita!
    Przedszkole nr 46 wita!

Zajęcia teatralne

Zajęcia teatralne są bezpłatne i odbywają się raz w tygodniu, a przeznaczone są dla dzieci ze starszych grup wiekowych, wykazujących zainteresowania i predyspozycje w tym kierunku. Zajęcia prowadzi pani Justyna Klimek.

Grupa IV, V i VI - środa 13.30 - 14.00