• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Kółko informatyczne

mkz kotem

Wkrótce rozpoczniemy tegoroczną, i to już IV edycję Mistrzów Kodowania!


 

motylek
Zajęcia Kółka Informatycznego w roku szkolnym 2015-2016

 

 

Na kółku komputerowym kontynnujemy program Mistrzowie kodowania - patrz artykuł. Tu powiedzmy sobie tylko tyle, że właśnie programujemy grę polegającą na odbijaniu wirtualną paletką wirtualnej piłki, a po kółku... gramy w fantastyczne gry edukacyjne planszowo-komputerowe z wykorzystaniem tablicy multimedialnej, dzięki którym poznajemy wiedzę wszelką, niezwykle ciekawą. Na przykład grając w grę pod tytułem Skarb zakonu docieramy do fascynujących wiadomości z zakresu geografii, historii, biologii,  nauk ścisłych, sportu i transportu, a grając w grę Sea Life wcielamy się w nurków eksploratorów i w podmorskich przygodach poznajemy niesamowite, a przedziwne zwierzęta żyjące w morzach i-oceanach świata. Wszystkich zainteresowanych programowaniem, odkrywaniem otaczających nas zewsząd tajemnic oraz podmorskimi przygodami, w których przewodnikiem jest słynny oceanograf, fotograf i twórca filmów przyrodniczych  Jaques-Ives Cousteau

serdecznie zapraszamy!

  

skarb zakonu                      sealife