• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Światowy Dzień Żywienia i Walki z Głodem

 

         W dniach 06 do 16 października na terenie naszej szkoły SK PCK zorganizowało zbiórkę trwałej żywności. Zebrane artykuły spożywcze przekazane zostały potrzebującym rodzinom z naszej placówki. W dniach 17.10, 18.10 i 19.10.2014r.(piątek, sobota, niedziela) wolontariusze z naszej szkoły pomagali w przeprowadzeniu akcji „Światowego Dnia Żywienia i Walki z Głodem” w hipermarkecie TESCO. Uczniowie pomagali przy pakowaniu klientom zakupów przy kasach, zbierali artykuły spożywcze do kosza PCK oraz przeprowadzali kwestę. Dochód z akcji przeznaczony został na zakup żywności dla najuboższych rodzin, matek samotnie wychowujących dzieci oraz na utrzymanie stołówki dla ubogich.

001


002


003


004


005


006


007


008


009


028


ZdjÖcie-0082


ZdjÖcie-0083