• Nowa strona szkoły
 • Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
  Szkoła Podstawowa nr 26 wita!
 • Mistrzowie kodowania
  Mistrzowie kodowania

  Chcesz być programistą? W naszej szkole odbywają sie zajęcia "Od lamerskiego googlowania do mistrza kodowania!". Wszystkich chętnych uczniow zapraszamy! 

 • Szkoła z klasą 2.0

  Posiadamy certyfikat Szkoły z klasą 2.0 za udział w projekcie organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Gazety Wyborczej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Po kliknięciu na slajdzie otworzy się wizytówka naszej szkoły umieszczona na portalu organizatorów projektu.

   

 • Przedszkole nr 46 wita!
  Przedszkole nr 46 wita!

Wyprawka dla żaka

W dniach 3.09 do 19.09.2014r. Szkolne Koło PCK przeprowadziło zbiórkę artykułów szkolnych (kredki, ołówki, zeszyty itd.) w ramach akcji „WYPRAWKA DLA ŻAKA” . Zebrane przedmioty zostały rozdzielone uczniom naszej szkoły.

W ciągu trzech dni 13.09, 14.09 i 15.09.2014r. wolontariusze ze SK PCK pomagali w przeprowadzeniu akcji w hipermarketach. Dzięki tej pomocy przygotowano wyprawki szkolne dla dzieci z naszego miasta, które zostały wręczone w dniu 18 września w bydgoskiej Łuczniczce. Za aktywny udział członkowie naszego koła otrzymali wejściówki na koncert z udziałem Kamila Bednarka.